Oferta wynajmu


Zapraszamy do organizacji imprez

Większe imprezy lub konferencje to również nasza domena. Na życzenie klienta zapewniamy zaplecze cateringowe, z wystrojem sali i bufetem. Prowadzimy też wypożyczalnię sprzętu cateringowego, w której dostępna jest zastawa porcelanowa, sztućce, szkło, obrusy i dodatkowe akcesoria.

Zapytania w sprawie cateringów, eventów, przyjęć okolicznościowych lub konferencji prosimy kierować pod adres info@gose.pl lub telefonicznie 
tel. 728 871 271.

Centrum konferencyjne Opso

Zapraszamy do nowoczesnego centrum konferencyjnego Open Source. Oferuje ono pięknie urządzone, klimatyzowane pomieszczenia w różnych rozmiarach. W poszczególnych salach konferencyjnych może spotykać się od kilkunastu do nawet tysiąca osób. Centrum posiada w pełni wyposażone zaplecze techniczne, potrzebne do profesjonalnej obsługi konferencji. Udostępniamy m. in. mównicę, system dźwiękowy oraz multimedialny (projektory, ekrany, telewizory plazmowe 60″, notebooki). Warto wspomnieć jeszcze o jednej z ciekawszych propozycji, jaką jest możliwość nagrania konferencji za pomocą kamer.

Dużym plusem naszego obiektu jest pełne zaplecze gastronomiczne, stanowiące wyśmienitą oprawę wszelkiego typu spotkań i bankietów, towarzyszących konferencjom. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż zarówno OPSO Lunch jak i Restauracja OPSO Lounge funkcjonują na co dzień, co doprowadziło do ich wysokiej specjalizacji. Spełniają one najwyższe standardy obsługi gastronomicznej wszelkiego typu imprez takie jak: profesjonalna i bardzo uprzejma obsługa czy smaczne, zawsze świeże i zdrowe posiłki, o bardzo estetycznym wyglądzie i eleganckiej prezentacji na paterach. Przekonaj się jak dobrze możemy zorganizować Twoją konferencję!

Catering

Regularnie świadczymy także usługi cateringowe na terenie całego Krakowa i okolic. Organizujemy również ogromne pikniki plenerowe i imprezy integracyjne, połączone z atrakcjami i stylistyczną dekoracją. Fachowość, precyzja i sprawność działania – to cechy, które opisują nasz sposób pracy. Skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy szybko i rzetelnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Gwarantujemy otwartość na potrzeby klienta i dużą elastyczność w przygotowywaniu ofert. Zapraszamy!

Nasz profesjonalizm i przystępne ceny pozwoliły nam zyskać renomę wśród wielu prestiżowych instytucji i przedsiębiorstw, o międzynarodowym zasięgu. Wśród naszych klientów znalazły się między innymi Poczta Polska i firma Unilever.